top of page

За роки існування заклад освіти дав дорогу в життя тисячам миргородців, які зараз трудяться в усіх куточках України та за кордоном. Серед них чимало керівників підприємств, відомих лікарів, вчених, педагогів. Народилася гімназія у 1937 році. Спочатку вона була семирічкою з російською мовою навчання. Того року за парти сіли 107 дітей. Справжній розквіт школи розпочався в повоєнні роки. 1949 року її закінчили 12 хлопців і дівчат. І всі вони вступили у вищі навчальні заклади.
З 1999 року Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка (нині Миргородський ліцей ім. Т.Г.Шевченка) була учасницею Всеукраїнського експерименту по введенню інноваційної системи корекційно-виховної роботи. Тема експериментальної діяльності - "Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учнів". Підставою для включення закладу в експеримент став наказ Міністерства освіти і науки України від 28.09.2001 року №665 "Про проведення всеукраїнського експерименту за темою "Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів", Наказ Міністра освіти і науки України від 19.11.2002 р. № 662 "Про розширення мережі експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів за темою "Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів"

Установа, що здійснювала наукове керівництво експериментом - Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи, кафедра психології ЦІППО АПН України. Науковий керівник експерименту - Киричук Валерій Олександрович, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, доцент кафедри психології ЦІППО АПН України.
Серед вчителів ліцею є багато талановитих, творчих особистостей. Учителі англійської мови - Усик Тетяна Григорівна і Калітвінцева Лідія Іванівна - були відзначені нагородою США і Міністерства освіти і науки України за видатні досягнення у викладанні англійської і американської мов і культур за 2003 рік. Усик Т.Г. отримала нагороду - фахову літературу на 200 доларів, а Миргородська гімназія отримала сучасну комп'ютерну техніку вартістю 2000доларів. У 2004 році Усик Т.Г. за перемогу у цьому ж конкурсі одержала сучасну копіювальну техніку вартістю 800 доларів, яку передала до рідної школи.
Учитель російської мови і зарубіжної літератури Шевченко Ірина Вадимівна як автор кращої роботи X ювілейного ярмарку педтехнологій "Творчі сходинки освітян Полтавщини" проходила стажування з актуальних питань змісту філологічної освіти у Воронезькому обласному інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників освіти.
Вчитель інформатики Бодрова Людмила Миколаївна успішно завершила курс навчання за програмою Intel® "Навчання для майбутнього" та Microsoft «Партнерство в навчанні» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти і провела навчання вчителів базових дисциплін шкіл міста. За програмою Intel® "Навчання для майбутнього" – 120 вчителів і 20 – за програмою Microsoft «Партнерство в навчанні»

sertifikat.png
g3.jpg
g2.jpg
270709640_4948828441851491_1113618599339162361_n.jpg

У миргородському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка працюють досвідчені вчителі, серед яких:

— Учитель вищої категорії - 41
— І категорії -15
— ІІ категорії - 4
— спеціаліст - 8

Мають звання:
— "Учитель - методист" - 10
— "Старший вчитель" - 15
— "Відмінник освіти" - 1

Серед керівників міських професійних педагогічних спільнот п'ять учителів ліцею.
  

Попри щорічне суттєве зменшення контингенту учнів м.Миргорода, кількість учнів ліцею залишається стабільною.

Заклад має високий авторитет як навчальний заклад за відгуками учнів, батьків, громадськості, керівників установ та організацій. Постійно роботу ліцею висвітлюють міські засоби масової інформації (газети, радіо, телебачення)

 

З 2008 року директором був учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист Аршинніков Олександр Григорович. 

З липня 2019 року заклад очолила Шевченко Ірина Вадимівна, випускниця цього закладу 1989 року, учитель зарубіжної літератури вищої категорії, учитель - методист. Основним завданням для себе вона визначила перетворити школу на Заклад необмежених можливостей для усіх учасників освітнього процесу.

270294948_1016005859333185_1800070416134905143_n.jpg
bottom of page